מזל בתולה: תאריכים, אופי, התאמות

בתולה

(24 באוגוסט - 23 בספטמבר)

אלמנט: כדור הארץ

איכות: משתנה

צבעים: כחול נייבי ואפור

כוכב שומר: מרקורי

סמל:Zodiac sign virgo בתולה


מעשים, חרוצים ואנליטיים, בני מזל בתולה מוכשרים ביותר בהערכת הפרטים של כל מצב ומציאת פתרונות לפתרון בעיות. הם מארגנים טבעיים ומעריכים עקביות, נאמנות ופריון. הם משקיעים מאמץ רב במטרות שלהם תוכניות, אבל יכול להיות מאוד קריטי אם הדברים לא יתנהלו כפי שהם ציפו במקור.

פרפקציוניזם זה יכול להתפתח לאובססיה, עם זאת, בשל העקשנות והאינטלקטואליות שלהם, הם בדרך כלל מסוגלים ליצור סדר בחוץ של תוהו ובוהו, לא משנה מה בסופו של דבר, בני מזל בתולה הם אנשים אדיבים, מנומסים ואמינים, ששמחים לעזור לאלה שהם אוהבים ולאלה הזקוקים להם.

הזוגות הטובים ביותר עבור מזל בתולה

מזל בתולה הוא סימן אינטליגנטי מאוד ופרפקציוניסט. מזל גדי הוא המתאים ביותר לבתולה, בעוד מזל שור, סרטן ועקרב מתאימים גם הם.

ל מזל גדי ובתולה תהיה מערכת יחסים ארצית מלאה. שני הסימנים מעשיים ביותר בגישתם. עם זאת, בעוד בתולה תהיה תלויה יותר במיומנות וכישרון, גדי ישתמש באסטרטגיה כדי להתקדם. שניהם נוטים לתעדף את חייהם המקצועיים על פני חייהם האישיים. הם מודעים לתפקיד של התקשורת בבניית מערכות היחסים שלהם ומקדישים לכך זמן. הם יבטחו זה בזה ויישארו נאמנים, שכן שניהם מעריכים את התכונה הזו זה בזה. המשיכה המינית העזה שלהם זה לזה תהפוך את המין לאינטנסיבי. הם אוהבים להפתיע את בני הזוג שלהם במהלכים ארוטיים פתאומיים והם אוהבים להתנסות במיטה.