אתר הכרויות לגילאי 70+

ככל שאנו מתבגרים, אנו ממשיכים להזדקק לקרבה ולוויה. אנשים מבוגרים רבים, במיוחד אלה מעל גיל 70, מוצאים את עצמם רווקים או פשוט מחליטים שעכשיו זה הזמן למצוא בן זוג.

בין אם נפרדתם, חוויתם אובדן או הייתם רווקים זמן רב, אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל מערכת יחסים חדשה.

זה לא יוצא דופן להרגיש בודד, במיוחד אם זה עתה איבדת את בן/בת הזוג או החלטת ללכת בדרכים נפרדות. אולי יש לך יותר זמן פנוי ואתה רוצה לחלוק אותו עם מישהו, או שחסר לך מגע פיזי.

אבל המחשבה לפגוש מישהו חדש יכולה להיראות מרתיעה, במיוחד אם הייתם באותה מערכת יחסים במשך שנים או רווקים במשך זמן רב.

ממשיכים ממערכת יחסים קודמת

אם הפכת לאחרונה לרווק, זה עשוי לומר שאתה צריך להשלים עם סיום מערכת יחסים קודמת. כל אחד מגיב אחרת לסיום מערכת יחסים, אבל חשוב לתת לעצמך זמן להתמודד עם הרגשות שלך. אם חווית שכול, אתה צריך לתת לעצמך זמן להתרגל למה שקרה.

היכן אנשים בני 70+ יכולים לחפש הכרות חדשה?

כאשר אתה מרגיש מוכן לשקול מערכת יחסים חדשה, אתה עשוי לתהות מאיפה להתחיל.

נכון להיום, הדרך היעילה ביותר להכרויות היא הכרויות באתרי הכרויות ובאפליקציות.

הכרויות באינטרנט היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר להכיר בן זוג כיום, וכמה אתרי הכרויות מיועדים במיוחד לאנשים מבוגרים.

מעולם לא היה זמן טוב יותר עבור אנשים מעל גיל 70 לנסות הכרויות מקוונות. פשוט תסתכל על אתרי הכרויות מקוונים רבים שנוצרו במיוחד עבור אנשים מבוגרים במהלך השנים האחרונות ותבין שיש יותר דרכים להתחבר עם בן לוויה פוטנציאלי מאשר דרך חברים או משפחה.

היתרונות הבריאותיים של הכרויות לקשישים

אי אפשר להתכחש לחשיבותה של חברות. למעשה, מספר מחקרים מדגישים את היתרונות שיכולים להיות לזוגיות לבריאותו הכללית ולרווחתו של האדם. הנה כמה מהם:

אתה יכול לעזור ללב שלך.

גיליון מידע משנת 2017 שפורסם על ידי המכון הלאומי לבריאות בארה''ב מציע כי קשרים חברתיים חזקים (כגון אלו שנוצרו במהלך הכרויות ומערכות יחסים רומנטיות) יכולים לסייע בהפחתת מתח ובבעיות לב.

אתה יכול לחיות יותר זמן.

מחקרים אחרים מאשרים את הכוח החיובי של סביבה חברתית יציבה, בעוד שבדידות עלולה להוביל לתחלואה ותמותה מוגברת. זה זמן רב ידוע שלמערכות יחסים מאושרות אצל אנשים מבוגרים יש השפעה עצומה על הבריאות ויכולות לסייע בדחיית ירידה נפשית ופיזית.