מזל עקרב: תאריכים, אופי, התאמות

עקרב

(24 באוקטובר - 22 בנובמבר)

אלמנט: מים

צבעים: ארגמן ובורדו

כוכבי לכת פטרונים: פלוטו ומאדים

סמל:Zodiac sign scorpioעקרב


אנרגטיים, נלהבים וערמומיים, בני מזל עקרב הם סוג של הכל או כלום של אדם. יש להם יכולת טבעית להקסים אחרים, תוך שימוש במוח העוצמתי וההילה שלהם כדי לשלוט במצבים ובמערכות יחסים. רגשיים עמוקים, הם יכולים להרהר בהרהורים על קיצוניות. בשאיפה בעיקר לאינטימיות ועומק פסיכולוגי, הם מנווטים את העולם כמו משחק כדי לנצח ולכבוש את כל מה שהם שמים עליו את הכוונת.

בני מזל עקרב, בעלי איכות שאין לעמוד בפניה, יכולים להיות חשאיים למדי, סקסיים ועדינים. .הם גם נוטים להיות מקובעים מאוד בדרכם - חסרי רחמים עד שהם מקבלים את מבוקשם. למרות שהעוצמה הזו עשויה להיראות מזעזעת, בני מזל עקרב למעשה מעריכים שינוי ולידה מחדש דרך הלב שלהם, לא משנה אם המצב הולך לטוב או לרע.< /p>

הזוגות הטובים ביותר עבור מזל עקרב

הזוג הטוב ביותר עבור מזל עקרב הוא מזל גדי. סרטן, דגים, מזל בתולה טובים גם לעקרב. מזל גדי מלא בחוסר ביטחון, והרכושנות של מזל עקרב עוזרת להפיג את הפחדים האלה. שני השלטים שאפתניים ביותר ויעבדו קשה כדי להשיג את מטרותיהם. הם יהיו חזקים כלכלית מכיוון ששניהם אחראים ומבצעים השקעות חכמות. הקשר יהיה חזק והקשר יחזיק מעמד. מזל עקרב קצת רגשני, וגדי די מאופק, אבל זה מיישר את מערכת היחסים, ולא פוגע בהם. מזל עקרב אינו סנטימנטלי במיוחד במין, אבל זה לא המקרה של מזל גדי. שניהם שותפים מיניים תואמים ביותר. סקס עקרב עם מזל גדי יכול להיות נפיץ.