10 סימנים של נפש תאומה

10 סימנים של נפש תאומה

חבר נפש הוא מישהו שיש לו מנעולים שמתאימים למפתחות שלנו, ומפתחות שיתאימו למנעולים שלנו. כשאנחנו מרגישים בטוחים מספיק כדי לפתוח את המנעולים, האני האמיתי שלנו יוצא החוצה ונוכל להיות לגמרי ובכנות מי אנחנו. ריצ'רד באך - הסופר האמריקאי.

אה, חברי נפש. התגלמות האהבה והשותפות. בעולם הכאוטי המהיר שלנו, שמתהדר בכל מיני אנשים שונים, אנו מוצאים את עצמנו גולשים דרך יותר מערכות יחסים ממה שהיינו רוצים כדי למצוא את אותו אדם אחד שבאמת יכול לפתוח את המנעולים שלנו.

לא סתם כל אחד יכול להגשים אותך כמו שהנפש התאומה שלך יכולה. יש עולם של הבדל בין הנפש התאומה שלך, החצי השני של הלב שלך ובן זוג לחיים - אדם שחסר לו את האלמנטים שיעצבו אותך בצורה מושלמת. הנפש התאומה שלך גורמת לך להרגיש לגמרי שלם, נרפא ושלם, כאילו שום חלק לא חסר בפאזל. בן זוג לחיים, לעומת זאת, יכול להיות תומך גדול ובן לוויה ותיק, אך מוגבל ביכולתו להעשיר את רוחכם.

רובנו נשארים במערכות יחסים עם שותפי חיים כי אנחנו "מסתפקים", מסיבות רבות. ראשית, ייתכן שיש לנו פחד תת מודע אמיתי להיות לבד. ומכיוון שאנחנו מתוכננים ביולוגית להתאהב, זה רק טבעי שנחבר זוג בעולם הזה. אבל לפעמים אנחנו מאריכים את מה שאמור להיות מערכות יחסים זמניות ומתמקמים בהם בטעות לתמיד. ישנן מערכות יחסים שצריכות להימשך פרק זמן מסוים כדי לסגור פרק קארמתי בחיים, מערכות יחסים שבהן אנו אמורים להביא ילדים לעולם עם בן הזוג שלנו אך לא בהכרח להישאר איתם, ומערכות יחסים שהן פשוט מבלבלות כי כור היתוך של רגשות אינו מאפשר לנו לראות את דרכנו המיועדת מראש.

ראיתי הכל בפרקטיקה שלי כפסיכולוגית, החל מזוגות שהתחתנו עם אהבות ילדותם ועד לאנשים בשנות הפרישה שלהם שעדיין נאבקים בבעיות מחויבות. רובנו נופלים איפשהו בין שני הקצוות הללו, כלומר חווינו מספר מערכות יחסים לפני שמצאנו את האדם שאנו מאמינים שהוא הזוגיות המושלמת שלנו. בין אם אתה נשוי כרגע, בזוגיות או שוקל להיכנס למערכת יחסים עם עניין חדש של אהבה, זה חיוני שתדע איזה תפקיד ימלא האדם הזה בחייך. אחרי הכל, אין להתחמק מהשאלה הבלתי נמנעת, לעתים קרובות לא נוחה, שעלינו לשאול את עצמנו: האם זה האדם שהייתי מחויב בגורל לחלוק איתו את חיי? או שהתמקמתי מהר מדי במערכת יחסים עם מישהו שלעולם לא יכול להשלים אותי?

לא משנה לאיזו קטגוריה אתה משתלב, ישנן מספר אינדיקציות המתארות בבירור קשר חברתי (או חוסר קשר) בינך לבין בן הזוג שלך. כשאתם עוברים על הרשימה הזו, חשבו על השותף או השותף הפוטנציאלי שלכם והעריכו אם הם עומדים בקריטריונים של חבר נפש.

10 סימנים לפיהם תזהה את הנפש התאומה שלך

1. זה משהו בפנים.

קשה לתאר איך חבר נפש גורם לך להרגיש. זהו רגש עיקש, עמוק ומתמשך שאין מילים שיכולות להכיל.

2. זיכרונות.

אם בת הזוג שלך היא הנפש התאומה שלך, רוב הסיכויים שהיא תהי נוכחת בחייך הקודמים. חברי נפש בוחרים לעתים קרובות לחזור יחד במהלך אותם חיים ולפתוח זה את זה בעולם הגדול. אתה עלול לחוות לפתע ובקצרה פלאשבקים של הנפש התאומה שלך. אתה יכול אפילו להרגיש תחושה מוזרה של דז'ה וו, כאילו הרגע בזמן כבר התרחש, אולי לפני זמן רב, אולי בסביבה אחרת.

3. אתם פשוט מקבלים אחד את השני.

פגשת פעם שני אנשים שמסיימים זה את המשפטים של זה? יש אנשים שקוראים לזה לבלות יותר מדי זמן ביחד, אבל אני קורא לזה חיבור חברתי. אתה יכול לחוות את זה עם החבר הכי טוב שלך או אמך, אבל זה הסימן המעיד על חבר נפש כשאתה חווה את זה עם בן הזוג שלך.

4. אתה מתאהב בפגמים של החצי השני שלך.

אף מערכת יחסים אינה מושלמת, ואפילו יחסי נפש תאומים יחוו עליות ומורדות. ובכל זאת, יהיה הרבה יותר קשה לשבור את הקשר הזה. לחברי נפש קל יותר לקבל, אפילו ללמוד לאהוב, את חוסר השלמות של זה. סביר יותר שהיחסים שלכם יהיו התאמה נפש תאומה אם שניכם אוהבים זה את זה בדיוק כפי שאתם, מקבלים את הנטיות הגדולות והאיומות של כולנו.

5. זה אינטנסיבי.

יחסי נפש תאומים עשויים להיות אינטנסיביים יותר ממערכות יחסים רגילות, גם בדרכים טובות ולפעמים רעות. הדבר החשוב ביותר הוא שגם במהלך פרקים שליליים, אתה מרוכז בפתרון הבעיה ויכול לראות מעבר לרגע הרע.

6. שניכם נגד העולם.

חברי נפש רואים לעתים קרובות את מערכת היחסים שלהם כ"אנחנו נגד העולם". הם מרגישים כל כך קשורים זה לזה שהם מוכנים ומוכנים לקחת על עצמם כל הישג בחיים, כל עוד יש להם את הנפש התאומה שלהם לצידם. יחסי נפש תאומים מבוססים על פשרה ואחדות מעל הכל.

7. אתם בלתי נפרדים מבחינה נפשית.

לחברי נפש יש לעתים קרובות קשר נפשי דומה לתאומים. הם עשויים להרים טלפון כדי להתקשר אחד לשני בדיוק באותו זמן. למרות שהחיים עשויים להרחיק אותך לפעמים, המחשבות שלך תמיד יהיו מכוונות אם אתה חברי נפש.

8. אתה מרגיש בטוח ומוגן.

ללא קשר למין בן הזוג שלך, הוא או היא צריכים תמיד לגרום לך להרגיש בטוח ומוגן. זה אומר שאם אתה גבר, כן, גם האישה שלך צריכה לגרום לך להרגיש מוגנת! הנפש התאומה שלך תגרום לך להרגיש שיש לך מלאך שומר לצידך. אדם שמשחק על חוסר הביטחון שלך, בין אם במודע ובין אם בתת מודע, אינו חבר הנפש שלך.

9. אתה לא יכול לדמיין את חייך בלעדיה.

חבר נפש הוא לא מישהו שאתה יכול להתרחק ממנו בקלות כזו. זה מישהו שאתה לא יכול לדמיין להיות בלעדיו, אדם שאתה מאמין ששווה להישאר איתו ולהילחם עבורו.

10. אתם מסתכלים אחד לשניה בעיניים.

לבני נפש יש נטייה להסתכל זה בעיניים של זה כאשר מדברים לעתים קרובות יותר מאשר זוגות רגילים. זה בא באופן טבעי מהחיבור העמוק ביניהם. הסתכלות לאדם בעיניים בעת דיבור מציינת רמה גבוהה של נוחות וביטחון.

בין אם תכננתם על ידי היקום להיות חברי נפש או שני אנשים אוהבים שהסתפקו בנקודות החוזק והחולשה של זה, ההחלטה היא שלכם. היופי ברצון החופשי הוא שאתה יכול להישאר או לשנות כל מערכת יחסים כראות עיניך. להיות עם הנפש התאומה שלך הוא אחד מאוצרות החיים היקרים. ואם אתה מרגיש שמצאת את החצי השני של הלב שלך, אני מאחל לך אינסוף ימים של שמחה וצחוק, ואינספור לילות של חיבוק עמוק, פותרים את מסתורי היקום בזה אחר זה.